Sme bohatší o ďalšie novinky.

Jeseň v našej spoločnosti priniesla „balíček“ nových výrobkov, ktorými sme obohatili náš sortiment a potešili zákazníkov.

Medzi novinkami je chlieb Déčko. Ako už vypovedá jeho názov, obsahuje 3,6 mikrogramov vitamínu D, čo pre lepšiu predstavuje je cca 70% odporúčanej dennej dávky vitamínu D. Je to veľmi špecifický chlieb s obsahom slnečnice a múky z hroznových semien, ktorá mu dodáva svoju výnimočnú chuť.

Medzi novinky sme rovnako zaradili Proteínový chlieb. Ten obsahuje zmes tekvicových, ľanových a slnečnicových semiačok, ktoré uctíte ihneď, keď sa do chrumkavého krajca zahryznete. Chlebík je výnimočný vysokým obsahom bielkovín, nízkym obsahom sacharidov a k tomu je zdrojom vlákniny, takže svojich fanúšikov si veľmi rýchlo nájde.

Tradičný domáci chlieb je našou klasikou. Poznáte ho vcelku ako 900g voľný chlieb. Teraz Vám ho prinášame v balenej verzii a váhe 420g. Chlebík vyrábame už niekoľko rokov tradičnou receptúrou, cesto je ozvláštnené zemiakmi tak ako to robili naše babičky. Okrem iného je tento chlebík aj hrdým nositeľom GOLD Značky kvality.

Všetko dobré potrebuje svoj čas. A Dedov krajec nie je výnimkou. Venovali sme mu toľko času, koľko je potrebné na správne vyzretie prírodného kvasu a cesta, aby bol pri pečení v tej správnej „sile“. Tento kváskový, vcelku balený chlebík je bez prídavných látok s ražným a pšeničným kváskom. Obsahuje celozrnnú múku a zemiaky. Charakteristický je svojou dlhotrvajúcou vláčnosťou.

Rastúca túžba spotrebiteľov po tradičných a najmä chutných „sladkostiach“ bola pre nás hlavnou inšpiráciou pri tvorbe kváskovej Vianočky. Je z vlastného kvásku, bez použitia droždia a konzervačných látok. Neobsahuje ani hrozienka, ktoré mnohým ľuďom prekážajú a je obohatená o maslo a mlieko. Stačí si ju už len natrieť chutným, ovocným, džemom a Vaše mlsanie sa môže začať.

Pri novinkách sme nezabudli ani na milovníkov poriadne chutných, sladkých a náplňami obohatených pochúťok. Naše záviny sa hodia rovno „do ruky“, na desiatu či na výlet a pripravili sme pre Vás dve rôzne príchute. Tvaroh- marhuľa alebo slivka- mak? Rozhodnutie nechávame na Vás a prajeme dobrú chuť :).

Zdieľať: