Chrumkavé pečivo pre Vás.

Dali by ste si niečo chutné, nové a iné ako obyčajný rožok? Do našej ponuky bežného pečiva sme zaradili 3 nové výrobky, ktoré odporúčame určite vyskúšať.

Chutná proteínová kocka si Vás získa poriadnym tekvicovým posypom, ktorý je viditeľný na prvý pohľad. Okrem toho, ako už vypovedá jej názov, pridanou hodnotou je to, že je PROTEÍNOVÁ. Zaraďte do svojho jedálnička dostatok proteínov aj pomocou nášho pečiva.

Ďalšou novinkou v rade bežného pečiva je Zeleninová kocka. Obsahuje zmes sušenej zeleniny, konkrétne mrkvu, cviklu, či praženú cibuľku a cesnak. Keď Vás na prvý pohľad neohúri jej farebnosť, určite omámi Vaše čuchové bunky a jej vôni neodoláte.  

Ciabatta je klasický taliansky chlieb z hladkej múky, ktorý zbožňujú mnohí Slováci. Klasickú ciabattu sme vylepšili zelenými olivami. Perfektná kombinácia k letnej grilovačke, či chutnému šalátu.

Všetky výrobky nájdete v našich predajniach VAMEX v Košiciach v OC Cassovia, OC Galéria, OC Kaufland Nad Jazerom, v Prešove OC Kaufland Levočská a OC Kaufland Michalovce Hviezdoslavova. Rovnako v sieti predajní FRESH- Košice Barca, OC Laborec, Iskra, Anička, Lipa, Strojárenská, Šaca, Luník VII., Muškátová, Železníky. Rovnako aj v Gelnici, Michalovciach a v Plešivci.

V sieti predajní KLAS nájdete len Ciabattu s olivami.  

Zdieľať: